ProСпорт

“Фрунзівець” – володар Кубку області з аматорського футболу (Відео)

Ніжинський Фрунзівець” у другому таймі зміг дотиснути бахмацький “Агродім” і з рахунком – 2:1 виборов почесний трофей.

Рахунок у матчі на 20-ій хвилині відкрив “Агродім”. Голом відзначився Євген Михайленко.

Після перерви ігровою ініціативою заволоділи ніжинські футболісти, які зусиллями Артура Твердовського зрівняли рахунок – 1:1

Долю фінального поєдинку вирішив епізод, який стався на 72-ій хвилині матчу. Футболіст “Агродіму” у власному штрафному майданчику не за правилами зупинив свого ніжинського колегу. Арбітр без вагань призначив пенальті у ворота бахмаччан. Суддівський вирок чітко виконав Валентин Круковець – 1:2.

Під кінець поєдинку на полі розгорілися справжні навколофутбольні пристрасті. Гравці обох команд відзначалися грубою грою. Справа дійшла навіть до сутички, але арбітрам вдалося заспокоїти футболістів і продовжити матч.

Ніжинський “Фрунзівець” вміло оборонявся і не дозволив суперникам зрівняти рахунок. Фінальний матч так і закінчився перемогою ніжинської команди, яка завоювала Кубок області з футболу.