Атрошенко дав зашифроване доручення Хрустицькому (Відео)

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко стурбований тим, як у Чернігові множиться чорний ринок праці, а підприємці грішать темною бухгалтерією. Про це очільник міста зазначив на ранковій нараді в міськраді. Несплату грошей до бюджету міста Атрошенко вважає зрадою військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

«Якщо ми дбаємо про своє майбутнє, якщо ми розуміємо, для чого були оті жертви… і от сьогодні була хвилина мовчання, треба не забувати про економію коштів і сплату податків», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Боротьбу з прихованими заробітками міський голова розпочав просто в нарадчій залі міськради під час ранкової наради. Раз у раз присутнім у залі чиновникам Владислав Атрошенко наголошував на чесній сплаті податків.

«Несплату податків я вважаю державним злочином. Несплата місцевих податків є злочином проти майбутнього міста», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко хоче благословляти молодят на щасливий шлюб

Його монолог тривав більше години. Міський голова ледь стримався, аби не назвати конкретні імена й адреси, де працівники отримують зарплату в конвертах, а бухгалтерія не дораховує гроші в бюджет міста. Про ці ганебні факти Атрошенко дізнався від чернігівців із приватних листів.

«Таксі, здача в оренду квартир, у мене є інформація про безліч неоформлених офіціантів міста, які не мають трудових книжок, отримують кешем заробітну плату і питання репетиторства, і лікування – це питання, які поза законодавством відбуваються», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко подякував територіальним органам державної фіскальної служби в області, яка, попри скорочення свого штату, намагається ловити порушників податкового закону.

«Я хочу подякувати керівництву ДФС області та міста і відповідальним працівникам за розуміння важливості збору податків, зокрема місцевих», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

І доручення – допомагати боротися з чорними бухгалтерами і нечесними підприємцями – дав «Муніципальній варті». Щоправда, документ засекречений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко порадив своїм підлеглим, як святкувати День закоханих

«Відповідне доручення Хрустицькому, ми зараз не будемо розшифровувати це доручення щодо співпраці ДФС міста в підтримці зусиль ДФС зі збору місцевих податків. Якщо треба – підшліфуєте це доручення відповідним чином», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Про що йдеться в дорученні міського голови – не відомо. Тож залишається сподіватися, що воно законне, і робота «Муніципальної варти» у процесі боротьби з неплатниками податків не перетвориться на банальне рейдерство чи колекторську роботу. До речі, на ранковій нараді Владислав Атрошенко дав ще одне доручення муніципальним вартовим – у цивільному одязі вони повинні заходити в магазини після 22.00 і ловити продавців, які торгують алкоголем.

Журналіст Яна Титенок

Оператор Дмитро ДригановКоментарів: 6

 • Віра. Відповісти

  13.02.2018 at 17:48

  Йоли-пали… такси, квартири… А сам яку зарплату платить. Ваші Челіне колеги на Дитинці отримують зарплату в конвертах. а ви цього піарщика показуєте.(

 • Наталія Відповісти

  13.02.2018 at 18:52

  Головні неплатники податків — це фірми, які «розпилюють» бюджетні кошти міста.

 • Анонім Відповісти

  13.02.2018 at 19:20

  Сплатив податок — спи спокійно)))))))))

 • алекс Відповісти

  13.02.2018 at 21:08

  А чого ж Атрошенко не назвал свою фирму, оформленную на Дубинку Руслана, где 70 процентов работают за конверты ???

 • алекс Відповісти

  13.02.2018 at 21:11

  А с каких это пор колхоз возглавляемый Хрустицким стал иметь допуски к засекреченным документам городской власти??? Это что госструктура или бригада дворников по борьбе с бабушками, торгующими на тротуаре яблоками со своего сада ??

 • Мирон Відповісти

  15.02.2018 at 10:57

  Согласен, что мэру нужно начать с себя. Хотя, куда там… Он же царь и ему все позволено. Миллионы бюджетных денег летят на переделку дорог, подземок и прочее и все это в его кармашек. С какого беса черниговцы должны платить за чей-то брак? Приколько, а если на следующих выборах нынешняя власть загнется, то к кому примкнет Атрошенко? Он же бегает с теми, кто держит власть и всегда белый и пушистый. Конечно, есть что терять.

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password