Атрошенко по-хамськи вилаяв свого підлеглого і пригрозив його посадити (Відео)

Мер Чернігова Владислав Атрошенко в притаманній йому грубій формі розкритикував Олексія Єпініна, колишнього банкіра, а нині голову Фонду комунального майна Чернігівської міської ради.

— І два з половиною мільйони все решта. Скільки метрів решти? Ми отримаємо цей дохід від чотирнадцяти тисяч квадратних метрів, — Олексій Єпінін, голова чернігівського ФКМ.

Мер узяв калькулятор поділив два з половиною на чотирнадцять тисяч. І тут почалося.

— Вчора я брав на роботу людину, була нібито нормальна людина. Сьогодні він вже чиновник і розповідає якісь казки. Кажу, дай більше грошей у бюджет. Він каже, що не можу. Ну як це так? — Владислав Атрошенко, мер Чернігова.

— Ти посилаєшся на якусь методику. Я тобі хочу сказати наступне. Твоя особиста стурбованість, щоб ти нічого не порушив і ні за що не відповідав, – мені до заднього місця. З цими особистими тривогами – лист на стіл і вільний. І на твою посаду в мене буде стояти черга з людей. Тобто ціна твого заднього місця – 6 мільйонів гривень для містян. Ну дороге заднє місце.

Банкір-чиновник, користуючись якимись нормативними розрахунками, дозволив собі опуститись до середньої вартості оренди одного квадратного метра комунального майна нижче 15 гривень. Ляп є, і через цей свідомий чи несвідомий промах Атрошенко засумнівався в ролі свого «підданого».

— Якщо в тебе вистачає совісті, розуму. І розказуєш мені про якісь методики і ти отримуєш 14 гривень із квадратного метра нормальної ліквідної нерухомості, я не розумію взагалі ролі твоєї. Я ще раз кажу, два дня строку – листи від всіх орендарів на підвищення орендної плати. Вперед і з піснею.

Мер Чернігова навіть допоміг чиновнику, в подробицях розказавши йому, як підвищити вартість оренди.

— Сьогодні викликати всіх орендарів і провести з ними бесіду про те, що тобі треба сідати до в’язниці. Бо ти здаєш комунальне майно втричі дешевше, ніж можеш здавати, посилаючись на якісь незрозумілі нормативи.

Як підсумок «мерської» прочуханки, в авральному порядку змінюватимуть договори оренди, підвищуючи її вартість щонайменше до 40 гривень за метр квадратний ліквідної нерухомості, а освітяни та інші соціальні сфери можуть розраховувати на 25-30 гривень.

— Ви якісь слайди, малюнки незрозумілі малюєте. Яка їх ціна. Гріш ціна цим малюнкам. Все, звертайте ваші доповіді.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password