Паралізований проспект: владці не знають, скільки коштуватиме ремонт (Відео)

Купи піску, труби та безліч будівельників – так виправляють помилки укладання нового асфальтного покриття. Не встигли чернігівці випробувати нове полотно на зручність, як уже підкачала якість.

Асфальт провалився саме на цьому місці після першої ж негоди. Містяни нарікають на недбайливих шляховиків. Переконують: доки дорогу не ремонтували, тут утворювалася калюжа після зливи, та ще жодного разу не провалювався асфальт

Дорогу ремонтували працівники шляхобудівельного управління, а неполадки усуває підрядна організація «Укртрансбуд».

Переконують: надто вузька труба не справлялася із великою кількістю опадів, а тому почала підмивати асфальт. Запевняють: вини шляховиків немає. Та на усунення аварії знову збираються виділити чималу суму. Заступник міського голови навіть підрахувати її не береться.

«Дорога ж зроблена нормально. А це аварія така сталася…це ж серйозні додаткові кошти», — заступник міського голови Андрій Черненко.

Паралізованим проспект буде ще щонайменше два тижні, пояснюють будівельники. Хоч нарікають, що роботи розпочали без проекту. Його лише почали виготовляти.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.Коментарів: 3

 • Комуна Відповісти

  17.07.2017 at 18:58

  что было положено 20 лет назад тяжело определить, только до ремонта ШБУ асфальт не проваливался.

 • Ярослав Відповісти

  18.07.2017 at 09:28

  Як це Челайн Куца знову не трогає….нормально все пояснили.. там точно нема вини ШБУ..Хіба, що должни були обслдовать як годиться і зразу замінити.

 • Андрей Відповісти

  18.07.2017 at 11:02

  Лжецы и проходимцы! Все и вся виноваты, только не чиновники и подрядчик, зато проводить ремонтные работы без проекта можно Когда уже их всех…

Новий коментар

Війти за допомогою: 

code

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password