ФК "Десна"

Чернігівська «Десна» здобуває чергову пермогу

Чернігівська «Десна» в рамках сьомого туру чемпіонату України в Першій лізі в гостях здолала футбольний клуб «Тернопіль» з рахунком 2:0. Дублем ще у першому таймі відзначився форвард деснянців Олександр Філіппов.

По перерві, як і в першій половині гри, тотальною ігровою перевагою володіли чернігівські футболісти та мали ще багато можливостей збільшити свою перевагу. Проте матч так і завершився.

Після сьомого ігрового дня чернігівська «Десна» змогла покращити своє турнірне становище і наразі займає четверте місце у турнірній таблиці, маючи 14 очок у своєму активі з різницею 7-2 забитих та пропущених м’ячів.

Наступний матч наша команда проведе з командою «Колос» з Ковалівки. Наразі «Десна» і «Колос» мають однакову кількість очок. Гра відбудеться 9 вересня.