ФК "Десна"

«Десна» на класі перемагає «Жемчужину»

Чернігівська «Десна» в рамках восьмого туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги на власному полі приймала «Жемчужину» з Одеси. До звітного поєдинку ці суперники між собою ще жодного разу не зустрічались, а значить тим цікавіше мав бути цей матч для вболівальників обох команд.

Гра розпочалась з активних атакувальних дій «сіверян», котрі намагалися забитий швидкий гол у ворота своїх суперників з південної Пальміри. І вже на 3-й хвилині їм це вдалося — чітким і точним ударом зі штрафного гол забив півзахисник «деснянців» Євгеній Чепурненко.

Такий початок гри дещо збентежив команду гостей, а чернігівські футболісти продовжували пресингувати своїх суперників. Проте вже на 12-й хвилині рахунок на табло став рівним. Після подачі з кутового вдало зіграв на випередження захисник одеситів Дмитро Поспєлов і ударом головою змусив нашого голкіпера доставати м’яч з сітки власних воріт. «Деснянці» одразу намагалися відновити «статус-кво». На 17-й хвилині чернігівці могли двічі святкувати взяття воріт, проте, спочатку Ілля Коваленко не зміг дотягнутися до м’яча і переправити його у порожні ворота, а вже після подачі з кутового «шкіряна куля» зуміла побувати у воротах «Жемчужини», однак боковий суддя до цього зафіксував положення поза грою у нашого футболіста.

Не збавляючи обертів, «сіверяни» раз-по-раз створювали небезпечні моменти біля воріт одеситів. І на 33-й хвилині фортуна посміхнулася чернігівським футболістам. Потужним пострілом метрів з 30-ти зумів «зняти павутиння» з «дев’ятки» воріт гостей все той же герой матчу – півзахисник «Десни» Євгеній Чепурненко. А вже за три хвилини Ілля Коваленко, вийшовши сам-на-сам з голкіпером одеситів, влучив у стійку воріт Дмитра Стародубця, котрий незадовго до цього змінив у рамці воріт травмованого Євгена Ширяєва. На перерву суперники так і пішли за мінімальної переваги чернігівської команди.

Початок другої половини гри більш активно розпочали господарі, адже рахунок на табло був доволі хитким. І знову удача була на боці чернігівців. Вже за три хвилини після продовження гри прострільну передачу з правого флангу Дениса Фаворова зумів замкнути дуже активний у першій половині гри Ілля Коваленко. Після забитого голу було помітно, що повторювати власних помилок першого тайму «деснянці» явно не збиралися.

Чернігівці не стали сідати в оборону, а продовжували тримати у напрузі захист «Жемчужини». Однак на 58-й хвилині Олександр Філіппов відмахнувся від суперника , який перервав прохід нашого нападника недозволеним прийомом, а тому побачив перед собою пряму «червону» картку. Цей момент міг стати переломним у ході матчу, адже у схожій ситуації ковалівський «Колос» зумів вивезти з Чернігова три залікові бали.

Граючи в меншості, «деснянці» повинні були більше уваги приділяти захисту власних воріт, вибігаючи в контратаки. На 83-й хвилині нападник «Десни» Денис Безбородько побачив, що далеко з воріт вийшов голкіпер «Жемчужини», а тому завдав прицільного дальнього удару, однак влучив у поперечину. А на 87-й хвилині чудовий сейв Костянтина Махновського став на заваді забитому м’ячу у ворота «Десни».

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував доволі нелегку перемогу «Десни» з рахунком 3:1. Чернігівська команда набирає 16 очок після восьми зіграних матчів і наразі зуміла покращити своє становище, займаючи 4 місце у турнірній таблиці.

21150802_820822398090629_116276541_n

Свій наступний поєдинок «сіверяни» проведуть проти лідера змагань київського «Арсенала», від якого чернігівську «Десну» відділяють 4 очки. Матч пройде 30 серпня у селищі Щасливе на полі суперника.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.