ФК "Десна"

«Десна» реабілітувалась перед власними вболівальниками

Вдруге поспіль протягом цього тижня чернігівська «Десна» свій черговий поєдинок в чемпіонаті України серед команд Першої ліги проводила на власному полі.

Вкотре до Чернігова завітав футбольний клуб «Балкани» з селища Зоря, що на Одещині. У минулому місяці команди вже зустрічалися на полі чернігівського стадіону імені Ю. Гагаріна в рамках розіграшу Кубка України. Тоді клуб з південної Пальміри зазнав ніщивної поразки від «сіверян» з рахунком 4:0. А ось чи зробили висновки гості з того поєдинку, відповідь на це питання мав дати вже матч чемпіонату.

Маючи бажання реабілітуватися перед власними вболівальниками за «домашню» поразку в минулому турі від ковалівського «Колосу», чернігівські футболісти дуже потужно розпочали гру. Вже на 4-й хвилині з-за меж штрафного майданчика прицільно пробивав Денис Фаворов, однак м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт гостей. А ось на 9-й хвилині гри після удару Левана Арвеладзе зі штрафного, рахунок на табло став 1:0 на користь «деснянців».

Забивши швидкий гол, чернігівські футболісти не стали притискатися до власних воріт і намагалися розвинути свій успіх. Перший гострий момент біля воріт Костянтина Махновського виник лише в середині першого тайму. Під потужний удар «балканця» Миколи Златова кинувся захисник «Десни» Олександр Чорноморець та перевів м’яч на кутовий.  На 35-й хвилині «деснянцям» вдалася швидка контратака, в якій Денис Безбородько мав нагоду виходити сам-на-сам з голкіпером гостей, проте в останній момент його наздогнали захисники «Балкан» та зуміли ліквідувати загрозу біля власних воріт. На перерву команди так і пішли за мінімальної переваги господарів поля.

Другий тайм матчу розпочався також з атак «сіверських» футболістів. На 49-й хвилині Денис Безбородько зумів вчасно зорієнтуватися в штрафному майданчику гостей і випередити захисників, переправляючи м’яч у сітку воріт Богдана Лободрова. Тим самим нападник «сіверян» відкривши лік власним голам за чернігівську «Десну».

Вже за дві хвилини потужний удар Євгена Чепурненко голкіпер одеситів зумів відбити лише в карколомному стрибку.  На 59-й хвилині Денис Беезбородько вивів сам-на-сам з голкіпером Єгора Картушова, однак переможцем у цьому двобої вийшов саме Богдан Лободров, який ногами зумів відбити удар нашого півзахисника. А вже за хвилину і сам Денис Безбородько знову влучив у голкіпера, не зумівши реалізувати чергову швидку атаку своєї команди.

Різниця у класі команд саме у другій половині гри стала дуже помітною. Раз-по-раз футболісти господарів поля просто «розривали» захист гостей. А ось у голкіпера «Десни» Костянтина Махновського роботи у другому таймі майже не було. Під завісу матчу черговий вихід сам-на-сам Євгена Чепурненка зумів перервати воротар одеситів, якого можна вважати найкращим гравцем матчу у складі «Балкан». Фінальний свисток арбітра зафіксував важливу перемогу чернігівців з рахунком 2:0.

По завершенні матчу з «Балканами» чернігівці додали до свого активу ще три залікові бали і тепер мають 12 очок після шести зіграних матчів, перебуваючи наразі на 6-й сходинці в турнірній таблиці. Матч 7-го туру чернігівська «Десна» проведе на виїзді. 19 серпня чернігівці зіграють у Краматорську проти місцевого «Авангарду».