Новорічна пустка на Красній площі та аншлаг у «Голівуді» (Фото)

  • Новорічна пустка на Красній площі та аншлаг у «Голівуді» (Фото)
  • Новорічна пустка на Красній площі та аншлаг у «Голівуді» (Фото)
  • Новорічна пустка на Красній площі та аншлаг у «Голівуді» (Фото)

На початку нового року життя у Чернігові немов призупинилося і чернігівці засіли по домівках. Вулиці опустіли. Куди й подівся шалений потік автомобілів. На Красній площі біля головної ялинки міста малолюдно. Кілька родин розважаються на атракціонах. Малувато людей і біля кіно-культурного мистецького центру. Тут нині проходить щорічна виставка одягу.

Утім, повністю заповнена машинами паркова біля торговельно-розважального комплексу «Голівуд». Тут аншлаг. Вишикувалася величезна черга до кас «Мультиплексу».

В перші новорічні дні презентують прем’єри: мультик «Співає». Ролі в якому озвучувати українські відомі актори, зокрема, Юрій Горбунов. А ще показують «Слугу народу 2».Однак, дістатися до кінозали не так то й просто. До кас шикується чернігівці у кілька черг. Обслуговують довго. Черга майже не просувається. Така ж черга й до гардеробу. Там лише два працівники, які не встигають видавати речі. В торгівельному центрі дуже людяно. На першому поверсі концерти та розваги для малечі. Для дітлахів працюють аніматори.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password