Газові баталії: на Чернігівщині відрізали від газопостачання будинок хворої багатодітної матері

8b78c25bf46e82ef2b5e7c6722c8325c_0

Голова ГО «Народний контроль та правозахист» Євгеній Гробовой із Бобровиці оприлюднив у Facebook кричущу інформацію, що від газопостачання відрізали будинок у селі Кобижча Бобровицького району, в якому проживає жінка з особливими потребами Ганна Ситнік і її четверо неповнолітніх дітей.

«Їй нарахували штраф більш ніж на 10 тис. грн за «некоректну» роботу лічильника, а саме – лічильник і пломба не ушкоджені, але, коли горить одна конфорка на газовій плиті, не «крутить» лічильник.

Ситнік оскаржила дії «газовиків» до НКРЕКП та надіслала письмову заяву з пропозицією скласти графік погашення заборгованості щоб уникнути припинення газопостачання, але «газовики» не чекали на рішення НКРЕКП та усно відмовили в «розстрочці» сумнівного штрафу. Вони вимагають сплатити всю суму відразу, що для неї непосильно», – йдеться в пості.

Згодом у приватній розмові Євгеній Гробовой пояснив, що вже минає три тижні, як пані Ситнік надіслала рекомендованим листом заяву про розстрочення боргу. До заяви жінка додала копії посвідчення інваліда та багатодітної матері.

Ця історія не залишила ЧЕline байдужим, тож спробували прояснити ситуацію. По коментар із цього приводу звернулись до ПАТ «Чернігівгаз». Та дізнатися наразі вдалося небагато.

Фахівець із зв`язків з громадськістю підприємства Наталія Свириденко підтвердила, що лист, який надіслала Ганна Ситнік, зареєстрований у документообігу підприємства 23.10.2017.

За словами пані Свириденко, подібні заяви відділ зі звернень громадян розглядає упродовж місяця. У цьому випадку кінцева дата – 23 листопада.

Та ситуація може прояснитися раніше, адже завтра, 15 листопада, засідатиме комісія, яка серед інших питань розглядатиме історію, що склалась у Кобижчі.

Також Наталія Свириденко пообіцяла поінформувати ЧЕline, щойно з’являться новини в цій справі.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.Коментарів: 3

 • Евгений Гробовой Відповісти

  14.11.2017 at 18:38

  «Чудова» позиція «газового» монополіста, — у нас на розгляд заяви 1 місяць. А чому ви газ перекрили не витримавши цього терміну…? Бо ви спите з сім’ями у теплі та добрі а на «просту селянку» з Кобижчі та її дітей їм НАПЛЮВАТИ !!!

 • Влад Відповісти

  14.11.2017 at 22:34

  Барыги из Чериговгаза только крокодильи слезы лить умеют, то у них зарплаты маленькие, то кирпичами в них кидают, то долги большие у населения. Зато продолжают обдирать людей до нитки

 • Анатолий Доброхлеб Відповісти

  14.11.2017 at 23:55

  Штраф — основне адміністративне стягнення, яке за своєю суттю є грошовим стягненням, що накладається на громадян, які вчинили адміністративне правопорушення. Яке порушення вона вчинила? Якщо це технічна несправність при чому тут «штраф». Повна нагла безкарність що газовщиків, що електриків. Якщо це порушення закону газовою службою і суд присудив би виплатить компенсацію, це буде наукою. Да куди їй проти такого монстра.

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password