Суспільство

Маленькі ніжинці змагались за кращий вузлик туриста (Фото)

8-9 квітня 2017 року відбулись змагання з в’язання вузлів серед гуртківців – як проміжний підсумок навчання в туристичних гуртках ПНЗ Ніжинського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Змагання проходили в 2 вікових групах: діти до 12 років і старші. Тривала доволі запекла боротьба за першість. Так, для визначення місця, яке виборов учасник, доводилось застосовувати аж три критерії – кількість правильно зав’язаних вузлів, сума штрафних балів за помилки при зав’язуванні вузлів, а в разі неможливості визначення місця зважали й на час, витрачений гуртківцем на роботу.

2 місце – Глущенко Олександр (тренер Ровенчин І. О.);

3 місце – ЄсипенкоВіталій (тренер Тарара В. О.).

У групі дітей 12-14 років, перший рік навчання:

1 місце – Скотар Валерія (тренер Ровенчин І. О.);

2 місце – Постол Діана (тренер Ровенчин І. О.);

3 місце – Ступак Денис (тренер Ровенчин І. О.);

В абсолютному заліку серед усіх дітей, а в змаганнях брали участь 27 гуртківців, вихованців гуртків туристсько-спортивного напрямку, першість виборола Куйда Валерія з абсолютним результатом  (зав’язала всі запропоновані вузли, не припустилася жодної помилки, показавши й найкращий час), друге місце посів Глущенко Олександр (зробив 2 помилки), на третє місце вийшла Скотар Валерія, яка зав’язала лише на один вузол менше, ніж переможець (займається в гуртку перший рік).

Вітаємо всіх призерів і переможців змагань. Бажаємо подальших успіхів.

Джерело: «Нежатин»

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.