Суспільство

У Бахмачі обрали кращих 11-річних футболістів (Фото)

Наприкінці квіня у Бахмачі пройшов фінал обласних змагань з футболу серед юнаків 2006 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Загалом у турнірі взяли участь 16 команд, які представляли 16 районів нашої області.

У фіналі на футбольному полі зустрічалися команди Чернігова, Бахмача, Сновська та Ніжина.

За результатами проведених змагань перше місце посіли учні Бахмацької школи № 1, другими стали вихованці ЗОШ № 10 Ніжина, бронзовими призерами турніру стали учні ЗОШ № 35 з Чернігова, а четверте почесне місце посіли учні Сновської гімназії.

Визначали також кращих і у індивідуальних номінаціях. «Кращим воротарем» став Хусаїнов Максим з Чернігова, «Кращим нападником» визнано Науменка Владислава з Бахмача, «Кращим захисником» став Майко Артем з Ніжина.

Найкращим у вправах жонглювання м’ячем став бахмаччанин Владислав Науменко. Кращим в ударах на точність став Ігор Ващенок з Чернігова, в ударах на дальність кращий результат показав представник бахмацької команди Євгеній Прокопенко.

Учасники та переможці фінальних змагань отримали заслужені нагороди та цінні подарунки, які були надані Чернігівською обласною федерацією футболу.

До речі, переможці обласних змагань будуть представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях.

Джерело: Чернігівська обласна федерація футболу

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.