У чернігівському таксі роздають календарики зі святковим Днем Росії (Фото)

 • У чернігівському таксі роздають календарики зі святковим Днем Росії (Фото)
 • У чернігівському таксі роздають календарики зі святковим Днем Росії (Фото)

До ЧЕline звернулася чернігівка й розповіла, що сьогодні, 28 грудня, скористалася послугою таксі 5333. Якістю послуг пасажирка залишилася задоволена. Адже у пункт призначення водій доставив її вчасно й комфортно. До того ж, подарував маленький календарик на наступний рік. Спочатку чернігівка зраділа такій дрібничці. Та коли почала розглядати подаруночок уважніше, побачила, що на ньому серед інших вихідних і свят червоним виділено 12 червня. А як, відомо, на цей день припадає держане свято країни-агресора – День Росії. Обуренню жінки не було меж, тож вона поросила ЧЕline прояснити цю ситуацію.

Зі службою таксі ми зв’язалися телефоном. Вислухавши запитання, диспетчер переадресувала виклик на управляючого. Спочатку з нами привітався жіночий голос. Після того, як розповіли суть питання, розмова обірвалася. Повторні наші дзвінки виявилися безрезультатними, оскільки на них керівництво служби не відповідало.

Тож ситуацію із загадковими календариками зі святковим Днем Росії нам наразі прояснити не вдалося.

Якщо адміністрація служби таксі 5333 надасть якісь пояснення із цього приводу, ми їх обов’язково оприлюднимо.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.Коментарів: 2

 • Юрій Відповісти

  28.12.2017 at 15:21

  Невже в Чернігові ще мало могил воїнів, полеглих на війні з Росією? Совісті у таксистів нема, за 10 грн вдавляться, і маму продадуть. А керівники міста повинні висновки робити. Чи чекаєте такого як на Донбасі? Не можете, то продавайте людям зброю. Пора зав’язувати з провокаціями. Думаєте що президент все вирішить?

 • феникс Відповісти

  29.12.2017 at 00:24

  Таксист скорее всего и сам не знал что раздает а вот реакция службы такси говорит о том что накосячили и в сторону кстати сегодня мой друг вызвал такси, приехало через 30 мин от времени обозначеном для прибытия, при этом оператор на протяжении опоздания трубки не брал, ну что сказать ЗАСРАНЦЫ, так не делают возьми трубку и обясни что форс мажор такси опаздывает…

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password