Військових-теоретиків покличуть до армії та в АТО

В Україні в 2017 році призиватимуть на військову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів і раніше не служили.

Про це заявив заступник начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Марк Андрусяк.
За його словами, офіцери запасу нестимуть службу зокрема і в зоні АТО, проте після відповідної підготовки.
«Ми плануємо цього року провести такий призов офіцерів на військову службу. Такий вид служби називається «військова служба за призовом осіб офіцерського складу», — сказав Андрусяк і додав, що термін служби становитиме 18 місяців. Стосовно таких призовників діятимуть норми про збереження за ними робочого місця і зарплати.

Як зазначив чиновник, закликаючи на службу «офіцерів-строковиків», Генштаб має намір укомплектувати таким чином первинні офіцерські посади. Також військове командування очікує, що частина офіцерів, які пройшли службу, згодом укладе контракти з ЗСУ.

«Ми плануємо проводити призов офіцерів запасу щоквартально. Приблизно перший набір буде в лютому місяці», — зазначив Андрусяк.

Начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов уточнив, що в 2017 році планується призвати близько 4 тисяч офіцерів запасу. Під призов підпадають особи до 43 років, які раніше не проходили військової служби.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password