«Буревісник» допоміг «Фавориту» залишитися аутсайдером

Напередодні відбулися чергові матчі в чоловічій волейбольній Суперлізі. Свої гостьові поєдинки в четвертому турі чемпіонату України чернігівський «Буревісник – ШВСМ» проводив проти аутсайдера змагань. На своєму майданчику наших волейболістів приймав «Фаворит» із міста Лубни. До звітного протистояння господарі в цьогорічному чемпіонаті не набирали ще жодного залікового бала.

Перший матч прогнозовано розпочався з перемоги саме чернігівців, які без проблем виграли першу партію з рахунком 25:20. А ось у другій вже «Фаворит» зумів скористатися розслабленістю «Буревісника» і виграти її 25:18, що досі не вдавалося їм зробити у попередніх трьох турах.

Після цього наші волейболісти зуміли все ж таки зібратися, і в наступних двох партіях довести цей матч до перемоги, перемігши своїх опонентів 25:18 та 25:13.

Повторний матч між цими суперниками вийшов ще більш напруженим. Шалений темп на початку гри задали саме волейболісти «Фаворита», вигравши першу партію з рахунком 25:17, а потім, доволі несподівано, декласувавши наших волейболістів і у другій 25:21.

Цей перебіг подій аж ніяк не влаштовував наставників нашої команди. У середині матчу були зроблені кардинальні зміни у складі «Буревісника» і це принесло свої дивіденди. Третя і четверта партії пройшли не менш напружено, ніж попередні, з тією лише різницею, що чернігівці тепер були в статусі переможця.

У додатковій партії фізичних та ігрових кондицій у «Фаворита» вже не вистачило. Це дало змогу «Буревіснику» виграти її з рахунком 15:11 та святкувати дуже важку перемогу в усьому матчі.

«Фаворит» (Лубни) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) — 1:3 ( 20:25, 25:18, 18:25, 13:25 )

«Фаворит» (Лубни) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – 2:3 ( 25:17, 25:21, 21:25, 22:25, 11:15 )

Після цих перемог чернігівський «Буревісник» зумів покращити своє турнірне становище та піднятися на п’яту сходинку у турнірній таблиці, маючи 11 очок після восьми ігор.