«Буревісник» втрачає позиції у Харкові

Свої чергові поєдинки в другому етапі змагань у національній волейбольній Суперлізі провів чернігівський «Буревісник – ШВСМ». Матчі між претендентами на 5-8 місця цього разу проходили в Харкові.

У першому протистоянні наші волейболісти зійшлися з «Фаворитом» із Лубен. Лубенські волейболісти наразі є аутсайдерами цьогорічного чемпіонату, а тому цілком зрозуміло, що в цьому двобої чернігівці мали на меті здобути максимум очок до своєї скарбнички.

Проте іншої думки були супротивники, які дали гідний бій нашій команді. Щоб визначити переможця матчу, командам знадобилося зіграти п’ять партій. Хоча початок гри для «Буревісника» видався доволі легким – чернігівці перемогли у першій партії з рахунком 25:12.

А ось у другій почалася «гойдалка», переможцями в якій вийшли вже лубенські волейболісти, здолавши «Буревісник» на тай-брейку 27:25. Третя партія чернігівцями знову була відіграна потужно, і – як наслідок, – перемога 25:11. Четверта партія стала точною копією другої, в якій знову з рахунком 27:25 перемогу святкував «Фаворит». «Сіверяни» змогли зібратися на вирішальний, п’ятий, сет і здобути важливі два очки, перемігши 15:12.

«Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – «Фаворит» (Лубни) – 3:2 ( 25:12, 25:27, 25:11, 25:27, 15:12 )

Наступний матч чернігівці зіграли вже наступного дня проти місцевої «Юракадемії». Рідні стіни допомогли харківським студентам у протистоянні з нашою командою. У всіх партіях рахунок був майже рівним, а ось кінцевий результат зіграних сетів був більший на користь саме господарів майданчика. У першому і другому сеті наша команда поступилася своїм суперникам з однаковим рахунком – 25:22. А ось третя партія була занесена в актив «Буревісника» – 25:23. Четверта партія видалася знову напруженою, і знову ж таки підсумковий рахунок 25:22 на користь «Юракадемії».

«Буревісник — ШВСМ» (Чернігів) — «Юракадемія» (Харків) – 1:3 ( 22:25, 22:25, 25:23, 22:25)

Попередні матчі забрали дуже багато сил у волейболістів чернігівського «Буревісника», а тому заключний поєдинок проти головного конкурента за найвищі місця, дніпровського «Дніпра», повинен був показати фізичну форму наших гравців. Однак, хоч як намагалися чернігівські волейболісти проявити свої бійцівські якості дніпряни змогли здобути «суху» перемогу над нашою командою, довівши свою перевагу в кожному з трьох сетів.

«Дніпро» (Дніпро) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 ( 25:22, 25:18, 25:23 )

Після другого туру та невдалих матчів у Харкові наша команда опустилася одразу на дві позиції вниз і наразі займає передостаннє, сьоме, місце в турнірній таблиці. Матчі наступного туру у «квартеті» команд, які виборюють 5-8 місця, пройдуть із 6 по 8 квітня в місті Дніпро.