ФК «Чернігів» поступився ФК «Кремінь» у боротьбі за підвищення в Прем’єр-лігу

У грі за вихід до чемпіонської четвірки ФК «Чернігів» поступився ФК «Кремінь» з рахунком 0:3 і вибув з боротьби за підвищення в Прем’єр-лігу.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці клубу.

Більшу частину поєдинку гра була гранично рівною — багато боротьби і моменти в обидві сторони. На 52-й хвилині Денис Галата розпечатав ворота «тигрів», а через чотири хвилини він же подвоїв перевагу господарів.

На жаль, м’яч продовжував не йти у ворота після ударів чернігівців і незабаром ситуація стала зовсім плачевною — Галата оформив хет-трик. Більше в матчі голів не забивалося.

«Прикро, але хто б міг подумати, що ФК «Чернігів», за який виступають виключно місцеві футболісти, зможе до останнього туру продовжувати боротьбу за підвищення в класі? Ми обов’язково продовжимо боротьбу за право грати в VBET UA Першій лізі навесні і будемо гідно представляти своє рідне місто»,- йдеться у повідомленні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv