Історична подія в чернігівському жіночому волейболі

Чарівні представниці чернігівського волейболу з команди «Педуніверситет» провели чергові поєдинки в рамках розіграшу Суперліги України. У 4-му турі в гості до Чернігова завітали студентки «Білозгар – Медуніверситет» із Вінниці. Обидві команди наразі не є лідерами цьогорічного розіграшу, тому й на майданчику тривала обопільно гостра боротьба.

Перший матч між цими суперниками показав рішучість у налаштуванні на гру саме господарів майданчика. Показовою видалася перша партія, в якій лише на тай-брейку перемогу святкували чернігівські дівчата з рахунком 26:24. Другий сет волейболістки «Педуніверситету» виграли ще більш переконливіше – 25:15, а ось наступний програли – 17:25. Проте здобути жодного залікового бала за підсумками цього матчу своїм суперницям чернігівки так і не дали, розгромивши вінничанок і в четвертій партії з рахунком 25:12.

Наступний ігровий день пройшов за схожим сценарієм. Перші дві партії занесли собі в актив чернігівські волейболістки, перемігши в них своїх суперниць – 25:20 та 25:19. А ось у третій знову ж таки поступилися – 20:25. Перемога в четвертій партії з рахунком 25:20 принесла і чергові три очки до скарбнички чернігівського «Педуніверситету».

Ці дві перемоги стали історичними, адже це вперше в історії нашої жіночої команди, що вона взяла максимальні шість очок в окремо взятому турі та вперше в історії піднялася так високо – на п’яту сходинку у турнірній таблиці.

«Педуніверситет» (Чернігів) — «Білозгар – Медуніверситет» (Вінниця) – 3:1 ( 26:24, 25:15, 17:25, 25:12 )

«Педуніверситет» (Чернігів) – «Білозгар – Медуніверситет» (Вінниця) – 3:1 ( 25:20, 25:19, 20:25, 25:20 )

Наступні поєдинки чернігівські дівчата проведуть на виїзді. 25 та 26 листопада «Педуніверситет» зіграє проти «Сєвєродончанки», яка наразі замикає турнірну таблицю.