«Кажани» підрізали крила «Буревіснику»

Чернігівці нарешті дочекалися чергового волейбольного сезону у нашому місті.

У гості до волейбольного клубу «Буревісник-ШВСМ» на матчі другого туру серед команд Суперліги завітав володар цьогорічного Суперкубку України львівський «Барком-Кажани». Саме гості вважалися безззаперечними фаворитами очного протистояння.

З першої партії нав’язати боротьбу своїм супротивникам чернігівським волейболістам так і невдалося.

Перші два відрізка гри були програні «Буревісником» з однаковим рахунком 19:25. Лише у третій партії наша команда змогла зібратись і дати гідний опір більш майстеровитому супернику.

Однак одного бажання виявилося замало і ця партія стала заключною у матчі, так як саме львівяни і в цьому сеті святкували перемогу з рахунком 23:25.

Вже сьогодні, 29 жовтня, відбудеться повторний матч між цими командами. Гра розпочнеться о 13 годині в залі ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка.

«Буревісник — ШВСМ» (Чернігів) — «Барком — Кажани» (Львів) — 0:3 (19:25, 19:25, 23:25)

У інших матчах були зафіксовани такі результати:

«Локомотив» (Харків) – «Дніпро» (Дніпро) – 3:0 (25:19, 25:13, 25:15)

«Новатор» (Хмельницький) – «Юракадемія» (Харків) – 3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:21)

«Фаворит» (Лубни) – ВК «Вінниця» (Вінниця) – 0:3 (17:25, 19:25, 23:25)

Після сьогоднішнього ігрового дня положення команд у турнірній таблиці набуло такого вигляду:

1. «Локомотив» 3 матча, 9 очок, співвідношення партій 9 — 0
    2. «Барком-Кажани» 3, 9, 9 — 0
    3. «Новатор» 3, 6, 7 — 4
    4. «Буревісник-ШВСМ» 3, 4, 6 — 7
    5. ВК «Вінниця» 3, 3, 3 — 6
    6. «Дніпро» 3, 3, 3 — 7
    7. «Юракадемія» 3, 2, 5 — 8
    8. «Фаворит» 3, 0, 0 — 9