Молодь із всієї України боролася за першість у змаганнях з автомодельного спорту (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Із 29 березня по 2 квітня на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Текстильників, 37) відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді до 18 років (трасові моделі).

Змагання пройшли в чотирьох класах моделей: «Ретро», «Вантажна», «ES 24 – стандарт» та «G-33».

Два старти діти їдуть в особистому заліку, а два класи моделей змагаються за командну першість. Сюди також входить і екіпажна гонка.

У змаганнях взяли участь 55 учасників із міст Рівного, Луцька, Львова, Дніпра, Києва, Сум, Івано-Франківська, Миколаєва та Чернігова.

Перше командне місце посіла команда Київського Палацу дітей та юнацтва. Друге місце завоювали юні спортсмени Чернігова (керівник – Худолій С.В.). Третє місце дісталося трасовикам зі Львова.

В особистому заліку переможцями та призерами в різних класах машин стали Одненко Гліб і Чучуй Богдан. Вони нагороджені дипломами та медалями Українського державного центру позашкільної освіти.