Ніжинські спортсмени вибороли золото на Кубку України з бойового самбо (Фото)

Днями у с. Підгірці Київської області проходив Кубок України з бойового самбо серед дорослих.

Вихованець Ніжинської спортивної школи ФСТ «Спартак» Тимченко Володимир впевнено здобув 3 перемоги та посів перше місце у ваговій категорії до 62 кг, а також виконав норматив майстра спорту України.

Тренер і спортсмен Нестеренко Євгеній (68 кг) і спортсмен Крило Сергій (74 кг) посіли 7-ме місце.
Після дорослих уже в Чемпіонаті України на килим вийшли юніори (до 18 років), старші (15-16 років)  та середні (13-14 років) юнаки.

Серед юніорів у вазі 62 кг Паляничка Сергій програв у першому поєдинку та вибув із змагань.

Не підвели Ніжин та всю Чернігівську область спортсмени старшої вікової групи. Два перші місця (Полівко Нікіта (68 кг) і Кубрак Іван (82 кг)), три третіх (Свирид Віктор та Кубрак Ярослав (74 кг), Гартюх Назар (+82 кг)) і 7-ме місце Іову Михайлу (68 кг) принесли загальне перше командне місце серед 15 регіонів України.

Юнаки середнього віку виступили менш вдало, але стабільно. Треті  місця посіли: Смірнов Тимофій (48 кг), Пузанов Вадим (52 кг), Литовченко Андрій (57 кг), Мехед Володимир (62 кг) і 5-те місце в Мірошніченка Дмитра.

Джерело: «Нежатин»

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.