«Педуніверситет» не витримав випробування «Орбітою»

У жіночій волейбольній Суперлізі відбулись матчі десятого туру. Чернігівський жіночий волейбольний клуб «Педуніверситет – ШВСМ» на власному майданчику приймав команду «Орбіта – ЗТМК – ЗНУ» з міста Запоріжжя. До очного протистояння команди підійшли, знаходячись на сусідніх рядках турнірної таблиці, а тому від ігор у Чернігові очікували безкомпромісної боротьби.

Перший сет додав позитивних емоцій саме чернігівським вболівальникам, адже наші дівчата перемогли у ньому з рахунком 25:19. Здавалося, що саме «Педуніверситет» зможе диктувати правила гри у першому матчі, однак вже у наступному періоді гості зуміли реабілітуватись, розгромивши чернігівських студенток 25:14. Як не намагалися, переломити хід поєдинку після цього чернігівкам так і не вдалося. І третю, і четверту партії занесла до свого активу саме «Орбіта», вигравши їх відповідно 25:22 та 25:19.

Наступний ігровий день також не приніс чернігівській команді жодного залікового балу. Вже з першої партії стало зрозуміло, що наші дівчата не змогли оговтатись від попередньої поразки.

Перший сет «Педуніверситет», хоч і грав майже на рівних, все ж програв з рахунком 25:21. Друга партія забрала дуже багато сил у чернігівських студенток і за свої старання вони були нагородженні локальною перемогою у ньому над своїми супротивницями – 25:18. На цьому «звитяга» нашої команди була майже вичерпана. Вже у наступній партії «Орбіта» просто «змела» наших дівчат з майданчику, перемігши 25:8. Як не намагалися чернігівки врятувати бодай очко у цьому матчі, їм це так і не вдалося. Четвертий сет став заключним і знову перемогу святкували гості – 25:22.

«Педуніверситет – ШВСМ» (Чернігів) – «Орбіта – ЗТМК – ЗНУ» (Запоріжжя) – 1:3 (25:19, 14:25, 22:25, 19:25)

Таким чином, не набравши жодного залікового бала у цьому турі, чернігівський «Педуніверситет – ШВСМ» залишається на шостій сходинці у турнірній таблиці, маючи 16 очок після 20 зіграних матчів.

Наступні свої матчі чернігівські дівчата проведуть на виїзді у Вінниці, де 24 та 25 лютого зіграють проти «Білозгар – Медуніверситет».