Підростають чемпіони (Фото)

На вихідних у Чернігові пройшов відкритий Чемпіонат області з рукопашного бою.

У програмі змагань – легкий контакт із зупинкою, а другого дня – дозований контакт без зупинки. На змагання завітали аж 250 спортсменів із Чернігова, Ніжина, Києва та Броварів. Тут були широко представлені дитячі вагові категорії. На жаль, серед юнаків були одиниці.

Що стосується змагань, то вони пройшли на високому організаційному рівні. Останнім часом рукопашний бій дуже популярний серед малечі і це видно за змаганнями не тільки в Чернігові, а й по Україні. Остання першість України є прямим доказом цього, бо приїхали на змагання понад 400 осіб до 18 років.

Про популярність цього виду спорту і говорить про те, що на змаганнях у грудні на першості України з рукопашного бою збірна Чернігівської області стала срібним призером. Три спортсмени входять до складу Національної збірної, що стала Чемпіоном Європи. За результатами змагань кращі спортсмени змагатимуться на Чемпіонаті України серед школярів 25 березня в Києві.