Свої доріжки – наша перемога! (Фото)

До Чернігова завітала ще одна радісна звістка.

На Чемпіонаті України з плавання (басейн 25 м) серед присутніх команд наші плавці із «Мастерс» вибороли І місце. Вітаємо їх!

За словами представника Федерації спортивного плавання, змагання пройшли на високому організаційному рівні і були більш технологічними. У цьому басейні забезпечені стандарти для проведення змагань всеукраїнського рівня.

Головний суддя задоволений рівнем підготовки спортсменів, рівнем стартів. Звісно, є проблеми з облаштуванням доріжок у басейні, а загалом усе пройшло на «відмінно».

За результатами змагань бронзову нагороду отримує клуб «Скажені карасі» з Полтави (12 629 балів). Срібну нагороду виборов клуб «Євро Львів» (22 160 балів).

Перемогу серед клубів здобув клуб «NOstars» із Чернігова (59 200 балів). Переможці та призери змагань отримали кубки та дипломи від Федерації.