У протистоянні студентів перемогли харків’яни

Укотре не зумів порадувати своїх вболівальників чернігівський волейбольний клуб «Буревісник – ШВСМ», який продовжує виступи у національній Суперлізі. Матчі третього туру наші волейболісти проводили в Харкові, де на майданчику зійшлися зі студентами місцевої «Юридичної академії». До звітного туру обидві команди ще не знали радості від перемог і тому намагались відкрити лік набраним заліковим балам у цьому сезоні.

Перший матч розпочався з більш вдалих дій саме господарів майданчика, які в дебютному сеті зуміли перемогти чернігівців із рахунком 25:19. А ось у другому відрізку гри гравці «Буревісника – ШВСМ» змогли відновити паритет у матчі, перемігши 25:20. Однак сил, щоб дати справжній бій на майданчику, нашим хлопцям не вистачило. Як підсумок – третій і четвертий сет занесли до свого активу саме студенти «Юридичної академії», вигравши їх 25:16 та 25:22, відповідно.

Не вдалося реабілітуватись чернігівцям і наступного ігрового дня. На відміну від першого матчу в повторній грі, харківські волейболісти не віддали своїм суперникам жодної партії. І якщо у перших двох слід відзначити певну боротьбу на майданчику, яка двічі завершалася на користь господарів – 25:19 та 25:20, то у третьому сеті чернігівський «Буревісник» здавався зовсім розгубленим – 25:14 на користь команди зі Слобожанщини.

«Юридична академія» (Харків) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – 3:1 (25:19, 20:25, 25:16, 25:22)

«Юридична академія» (Харків) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 (25:19, 25:20, 25:14)

Таким чином, чернігівський «Буревісник – ШВСМ» у шести матчах не набрав ще жодного очка, і в турнірній таблиці йде на передостанньому місці. Покращити свої показники сіверські волейболісти намагатимуться також у гостьових матчах уже 17 та 18 листопада проти новачка української Суперліги – вінницького волейбольного клубу «Серце Поділля».