Українка блискуче здобула «золото» на чемпіонаті Європи з бігу

Українка Наталія Прищепа стала єдиною, хто подолав дистанцію швидше двох хвилин

9 липня в Амстердамі відбувся фінальний забіг на 800 метрів у жінок в рамках чемпіонату Європи з легкої атлетики, де золото виборола українка Наталія Прищепа. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Як зазначається, українка фінішувала з результатом 1 хвилина 59.70 секунди ставши єдиною, хто подолав дистанцію швидше двох хвилин.

Рене Ламотт з Франції фінішувала другою (2:00.19), а Ловіса Лінд з Швеції — третьою (2:00,37).

Як зазначила після забігу сама спортсменка, у її голові на той момент усе перемішалося, передає Champion.

«Купа емоцій. Це так здорово», — сказала вона. – Спорт — це дивна річ. Незалежно від того, наскільки сильно ти готуєшся, ти ніколи не можеш передбачити свою продуктивність. Глибоко всередині я сподівалася, що я буду боротися за одну з медалей, але я не очікувала такого блискучого результату», — розповіла спортсменка.

Зазначимо, що Наталії Прищепі 21 рік, і до цього вона вже вигравала золоту медаль чемпіонату світу серед юніорів у 2013 році, і бронзову нагороду чемпіонату Європи серед молоді у 2015 році.