Збірна України з біатлону провалила першу гонку сезону

На дебютній гонці сезону у змішаній естафеті на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді збірна України посіла 10 місце.

Українська команда у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Артема Прийми і Дмитра Підручного не змогла втрутитися в боротьбу за медалі, фінішувавши лише на 10-й сходинці.

У синьо-жовтих із самого початку гонка не задалася. Меркушина на першому етапі хоч і була точною на рубежі, використавши всього 2 додаткових патрони, але ходом поступилася лідеру близько 50 секунд.

Остаточно поховала шанси збірної України на медалі Юлія Джима, якій довелося сходити на 2 штрафних кола.

Артем Прийма і Дмитро Підручний змогли трохи підтягнути команду, але вище 10 місця їм стрибнути не вдалося, відставши від лідера майже на 3 хв.

Тріумфаторами ж змішаної естафети стали господарі – норвежці. Слідом за ними фінішували німці, а третіми стали італійці.

Сьогодні о 19.00 відбудеться одиночна змішана естафета. Украъну представлятимуть Ірина Варвінець й Олександр Жирний.

Джерело: Факти