НовиниСпорт

У Чернігові відбувся міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів

2 – 3 квітня цього року у Чернігові на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету відбувся 21-й Міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Вадима Третьякова.

Про це повідомили у Чернігівській обласній федерації футболу.

Учасниками турніру були команди з Чернігова, Ніжина, Борзни та Гомеля. У відкритті турніру взяли участь голова оргкомітету змагань Микола Бутко, голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля.

Почесне четверте місце у турнірі зайняла команда «Темп-Ветеран» з Борзни. Бронзовим призером турніру стала команда «Благовіст» з міста Ніжина. Срібні нагороди отримала команда «Ветеран» з Гомеля і золоті металі турніру здобула чернігівська команда «Ветеран – Десна».

Визначено кращих гравців турніру у п’яти номінаціях: «Кращий воротар» – Володимир Бортник (Ніжин), «Кращий захисник» — Василь Галаган (Борзна), «Кращий нападник» — Віталій Моремонов (Гомель), «Кращий бомбардир» — Володимир Мацута (Чернігів), «Кращий гравець» — Юрій Надточій (Чернігів).

Під час закриття турніру почесну нагороду Федерації футболу України «Медаль за заслуги» з нагоди 60-річчя з дня народження вручено Валерію Вороні – старшому тренеру СДЮШОР «Юність», який підготував 24 футболістів – гравців команд майстрів.

Джерело: Біла хата