НовиниСпорт

Вихованець чернігівської спортшколи здобув бронзу на чемпіонаті Європи

З 29 березня по 3 квітня у м. Русе (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років. У складі збірної команди України у змаганнях брав участь вихованець КДЮСШ «Динамо» майстер спорту України Олексій Щербак.

Про це повідомляє відділ по фізичній культурі та спорту міськради.

У ваговій категорії до 74 кг змагалось 20 спортсменів з двадцяти країн. Згідно жереба в кваліфікаційних сутичках Олексій не боровся. У 1/8 фіналу Олексію протистояв турок Мухаммет Нурі Котаноглу. Наш борець поступився з рахунком 7:0.

За 5-7 місце Олексій зустрівся з румунським борцем Василем Мадаліном Мінзала, перемігши з рахунком 13:2, та виборов право боротися за 3-5 місця.

На цій стадії Олексію протистояв фінський спортсмен Хєнрі Алексі Селеніус, якого він переміг з рахунком 3:0.

Як результат, Олексій Щербак став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби.

Нагадаємо, що Олексій був срібним призером чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів у 2014 році.

Джерело: garmata.tv