Найбільше грипом хворіють у Варвинському районі

imageresizer

За даними державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» за 51 тиждень ГРВІ захворіло 182393 осіб, з них 71,0% діти віком до 17 років.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській області — 812,6%, На звітному тижні зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 4,3 % в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє чернігівський міжрайонний відділ державної установи «Чернігівський лабораторний центр держсанепідслужби України.

По Чернігівській області за 52 тиждень 2017 року захворіло 3661 осіб, з них 66,2% склали діти. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано у Варвинському районі – 760,4%.

Вакциновано проти грипу по області 2216 осіб, в.т.ч. 642 дитини.

По Чернігівському району за 1 тиждень 2018 року захворіло 111 осіб, з них 55,5% склали діти.

Станом на 4.01.2018 р. в районі щеплено проти грипу 171 осіб, із них 77,5% особи з груп ризику. Серед всіх щеплених частка дітей становить 34,3%. Щеплення проти грипу виконувались за власні кошти.

Нагадуємо: щоб запобігти захворюванню необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: частіше мити руки; користуватися вологими антисептичними серветками; регулярно провітрювати приміщення; робити вологе прибирання зі застосуванням деззасобів, як у домашніх так і в робочих приміщеннях.

При перших ознаках захворювання на гостру респіраторну інфекцію необхідно звертатися за допомогою до медичних працівників району.Немає коментарів

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password