Суспільство
Ічнянці після виборів хочуть кращу медицину і дороги
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/22901597_1450607321719576_1890676215_n-e1509265164237.jpg)
Активність жителів Ічні на виборах в ОТГ зазвичай велика в першій половині дня, адже чимало містян йдуть на ринок.
Найактивніші – люди старшого віку. Від виборів очікують змін, хоча й розчарувалися в українській політиці. Ічнянці насамперед хочуть покращення доріг і медичних послуг.
«Хочеться, щоб лікарі були, а то не вистачає ЛОРів, педіатрів, – каже жителька Ічні Валентина Іванівна. – Пологовий то закривають, то відкривають. Сподіваємося, що в цій галузі ситуація покращиться. Є така надія.»
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.