За три роки Чернігів планує покращити екологічний стан
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/563b1e5fa349e-e1510817430202.jpeg)
На комплекс заходів, що були закладені в «Програму поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки», виділено більше 49 мільйонів гривень. За такий проект проголосували на виконкомі.
Тільки на одну пропаганду охорони навколишнього середовища шляхом конкурсів і фестивалів міська рада надасть 150 тис. гривень. Найдорожчим із цього списку буде будівництво очисних споруд зливової каналізації – 29 мільйонів 603 тисячі.
На район Масани, зокрема на реконструкцію фільтраційних каналів на полігоні твердих побутових відходів і моніторинг забруднення підземних та поверхневих вод у районі ставків-накопичувачів рідких токсичних промислових відходів та полігона твердих побутових відходів, передбачили понад 10 мільйонів.
А на сумнозвісну річку Стрижень витратять майже 6,5 мільйона.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.