Міськрада відправить безробітних відбудовувати Чернігів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/inside-the-entrepreneurial-mind-2-6381-e1512037619483.jpg)
Чернігівська міська рада має намір організувати громадську роботу для тих, хто не має офіційної. Аби безробітні чернігівці не вешталися без діла, міська рада ініціювала Програму організації та проведення у 2018 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова.
Депутати міськради на 25-й сесії більшістю голосів підтримати цю ініціативу.
Для виконання громадських робіт у 2018 році планується залучити 1 385 безробітних громадян і організувати їхню працю на підприємствах різних форм власності.
Також безробітні займатимуться благоустроєм та озелененням міста, зон відпочинку і туризму, відбудовуватимуть історико-архітектурні пам’ятки, заповідник, меморіальні поховання.
Громадські роботи, як вважає міська рада, допоможуть безробітним і заробити якусь копійку на хліб, і, можливо, простимулюють офіційно працевлаштуватися.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.
Правильное решение.