Суспільство
Синоптики поділилися прогнозом на найближчі дні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/3252455-R3L8T8D-650-animals-in-winter-18-e1513602814862.jpg)
Сьогодні, 18 грудня, зима знову нагадала про себе, адже на Чернігівщині не вщухає хуртовина. Відчуття холоду посилює сильний вітер, місцями пориви вітру 15-20 м/с.
Синоптики прогнозують, що завтра, 19 грудня, характер погоди на Чернігівщині не зміниться. Температура вночі коливатиметься у межах від +1 до 0. А вдень від 0 до -1.
Протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. З ранку і до пізнього вечора йтиме сніг.
Вітри і сніги втихомиряться 21 грудня.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.