Надзвичайні події
На Чернігівщині через негоду знеструмлено 19 населених пунктів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/5a3cb1f298d5b1-e1513927663758.jpeg)
Внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, пориви сильного вітру, налипання мокрого снігу) станом на 6 годину 22 грудня відключено 3 ЛЕП 10 кВ та 49 трансформаторних підстанцій.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Без електропостачання залишилися мешканці 19 населених пунктів (Городнянський район — 10, Ічнянський район – 9). Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго».
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.