НовиниСуспільство
Творчі чернігівці: а як ви прикрасили свої вікна (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/26543079_1950180594996398_1404303359_o-e1514816097497.jpg)
Коли погода не додає святкового настрою, а Новий рік мусить принести в оселю радість, містяни намагаються прикрасити свою оселю. Наймальовничіші – вікна.
Хтось прикрашає свої вікна гірляндами та м’якими іграшками. Хтось розмальовує скло. Та більшість вікон прикрашені паперовими сніжинками. Наші журналісти підібрали невеличку фотогалерею красивих новорічних вікон.