У Чернігівському районі під час пиятики чоловік вдарив ножем свою співмешканку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/20150122114103-770x4701-e1518872419657.jpg)
Під час сварки чоловік завдав ножових поранень співмешканці. Жінка госпіталізована до Чернігівської центральної районної лікарні, загрози її життю немає, чоловік дає свідчення поліції.
Увечері 15 лютого в одному з сіл Чернігівського району стався конфлікт між співмешканцями. На ґрунті вживання спиртного 42-річний чоловік вдарив свою 41-річну співмешканку кухонним ножем в живіт. Жінку довелося госпіталізувати до хірургічного відділення Чернігівської центральної районної лікарні.
Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.
Чергова по лікарні викликала поліцію, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група. Поліція вилучила знаряддя злочину — кухонний ніж. Підозрюваний зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.
Медики констатували, що проникаюче поранення не спричинило пошкодження внутрішніх органів. Після операціїї загрози життю жінки немає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Різанина на Старобілоуській: подробиці розбійного нападу на подружжя
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) — карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.