Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: перше золото на Олімпіаді-2018
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/temadnya2-1-e1505487056386-8-e1518961660776.jpg)
Українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль у чоловічому фрістайлі на Зимових олімпійських іграх у Пхьончхані. Це перша медаль України на цих Олімпійських іграх.
І хоч Олександр Абраменко не з Чернігова, але сіверяни дивляться Олімпіаду у Пхьончхані і вболівають за українців. Це було видно по стрічні новин у Facebook.
Але чернігівці крім радощів звернули увагу на те, що спорт в Україні мало фінансується.