Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: повінь у Чернігові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/temadnya2-1-e1522598505704.jpg)
У Чернігів прийшла велика вода, що і стало сьогодні темою для обговорення у соцмережі. Містяни, які бачили повінь на власні очі, ділилися своїми фото і думками з цього приводу.
У Чернігів прийшла велика вода, що і стало сьогодні темою для обговорення у соцмережі. Містяни, які бачили повінь на власні очі, ділилися своїми фото і думками з цього приводу.