На Чернігівщині дитина мало не згоріла в смітті
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/55073352-e1524034154113.jpg)
До Чернігівської обласної дитячої лікарні доставлений 10-річний хлопчик (житель села Салтикова Дівиця Куликівського району) з діагнозом «термічний опік 1-2 ступеня обличчя, шиї, лівої руки, лівого коліна та лівої ступні».
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині втопилися два брати
Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що матір постраждалого разом зі своїми двома дітьми за місцем мешкання біля господарства палила сміття. Коли сміття майже догоріло, жінка пішла до будинку перевдягнути дитину (2016 р.н.), а старшого сина залишила на ґанку будинку.
Перебуваючи в будинку, матір почула крик дитини і, коли вибігла на вулицю, побачила, що син отримав опіки, кинувши в недопалене сміття пляшку з невідомою речовиною, яку знайшов на вулиці.