Політика
Розпочалась дев’ята сесія міськради
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/13551062_1130554767002966_434162696_n_cr-e1467271435422.jpg)
Дев’ята сесія міськради не дивлячись на мітинги розпочалась майже вчасно.
На 10:00 в залі вже присутні кандидати в депутати ВР, а саме Єгор Фірсов та Юрій Власенко. Прийшли не самі, а з групою підтримки, які досить солідні з гучномовцями. Підтримка поважного віку, але налаштована досить «войовничо».
На десяту годину депутатів не дуже багато, зібралися далеко не всі.