Суспільство
У чернігівських тролейбусах подешевшає проїзд для школярів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/un2yvsen6fgzn5xjadhk7y6nfi2ertdx-e1526303457306.jpg)
Вартість разового проїзду учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова (за наявності учнівського квитка) в міському електричному транспорті комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» може подешевшати на 1 гривню і становити 2 гривні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові знову збирається виконком
Це питання розглядатимуть на черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.