ФК "Десна"
«Десна» офіційно у Прем’єр-Лізі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/34386839_1950610831664929_2762079393449771008_n-e1528190972629.jpg)
Футбольний клуб «Десна» офіційно увійшов до складу команд Прем’єр-ліги 2018/19 рр.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє президент ФК «Десна» Володимир Левін.
«Хочу подякувати всім і вітаю уболівальників, які і в сніг, і в дощ підтримували нашу улюблену команду, вдячний усім тренерам, які плідно працювали над професійними якостями гравців команди, і всім футболістам, які потом і кров’ю заробили почесне місце у вищому футбольному дивізіоні України», – написав Володимир Левін. І додав, що наступною метою буде першість Європи і на цьому не зупинимося!
Також «Десну» з виходом до Української Прем’єр-ліги вже встиг привітати відомий футболіст Хрісто Стоїчков.