Надзвичайні події
На Чернігівщині рятувальники з річки витягнули гранату (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/34783734_1593979564061539_1677721230632812544_n-e1528458381446.jpg)
8 червня о 11:40 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області піднято з дна річки Убідь та знищено ручну гранату РГД-5 часів війни.
Про це ЧЕline повідомили в ДСНС України у Чернігівській області.
Вибухонебезпечний предмет напередодні випадково виявили рибалки та зателефонували до Служби порятунку «101».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники застерігають громадян бути обережними з вогнем
На місце виклику прибули сапери, які ідентифікували небезпечну знахідку, як ручну гранату РГД-5 часів Другої світової війни. При додатковому обстеженні дна річки та прилеглої території, інших вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Авторе, учи матчасть! Під час Другої світової була граната РГД-33, а радянська РГД-5 почала випускатися з 1954 року.