Надзвичайні події
З річки Убідь витягнули тіло молодика
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/31-e1534485514623.jpg)
З р. Убідь біля с. Киріївка Сосницького району об 11-й годині 16 серпня працівниками Сосницької рятувально-водолазної станції було піднято на поверхню з води тіло місцевого мешканця с. Киріївка, 1983 року народження.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Обставини та причина смерті встановлюються.