Чернігівщина залишається у децентралізаційних лідерах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/ua-decentralization-flag-678x3811-e1537110046674.jpg)
Чернігівщина знову третя у загальному рейтингу областей України щодо формування ОТГ.
Про це свідчать дані Моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, який щомісяця проводить Мінрегіон.
Цей документ відображає дані щодо: формування об’єднаних територіальних громад; фінансової децентралізації і місцевих бюджетів; децентралізації повноважень Держархбудконтролю; процесу створення Центрів надання адміністративних послуг; окремих етапи реформування сфер освіти та медицини та інші важливі дані.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захотіли – зробили: як розвивається Коропська громада
Відповідно до показників, презентованих станом на 10 вересня 2018 року, за кількістю ОТГ Чернігівщина посідає третє місце у загальнодержавному рейтингу.