Суспільство
У Ніжині підвищили вартість проїзду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/W8gCLyZWLml2No2yMTfH.r695x4301-e1539251579993.jpg)
Виконавчий комітет Ніжинської міськради затвердив новий тимчасовий тариф на перевезення міським транспортом. Від дня виходу міської газети «Вісті» автобусами й маршрутками ніжинці добиратимуться за 5,50 грн.
Пільговики платитимуть 3,50 грн, учні: у дні навчань – по 1 грн, а у вихідні й канікули – по 3 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто компенсуватиме “Укрзалізниці” проїзд пільговиків приміськими поїздами
Разом із підвищенням вартості проїзду, як повідомив редакції «Правда ТУТ. Ніжин» перевізник Віктор Герасименко, повертаються на свої маршрути автобуси № 11 та № 13.
Після повного обстеження пасажиропотоку ЧНТУ й студентами Гоголівського вишу (коригування логістики перевезень і нічних перевезень) виконком вноситиме нові зміни до визначення тарифу.