Спорт
Чернігівські боксери вибороли бронзові медалі на Кубку України
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/44313056_1887489707963266_1262906674935496704_n-e1539954655920.jpg)
У Запоріжжі з 8 по 18 жовтня понад 100 боксерів із 22 регіонів змагалися на Кубку України серед чоловіків, переможці якого автоматично виконують норматив майстра спорту України.
Про це ЧЕline повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні важкоатлети Чернігова поповнили медальну скарбничку
Серед представників Чернігівської області успішно виступили: Данило Жасан (вагова категорія 81 кг, ШВСМ, тренери А. Корець і В. Казанін) та Вадим Костючок (вагова категорія 91 кг, ДЮСШ «Атлет», тренери М. Метла та М. Костючок), виборовши ІІІ місце.