Надзвичайні події
У Носівці зникли троє дівчат
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/44548629_508590889624155_8714898104291164160_n-e1540279247389.jpg)
У Носівці вчора, 22 жовтня, сталася неочікувана ситуація — зникли троє дівчат: Палій Аліна, 2004 року народження, Палій Яна, 2006 року народження, ы Леньо Юля 2004 року народження.
Носівське відділення поліції проводить пошуки, наразі результатів немає. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Тетяна Зезулькина.
«Усі, кому не байдужа доля дітей- долучайтесь до пошуків. 0987603789 (Тетяна)», — йдеться в повідомленні.
За словами речника поліції в Чернігівській області Сергія Бриля, поліція проводить розшукові заходи, працівники відстежують усі маршрути до столиці. Швидше за все, дівчата поїхали туди.