Суспільство
Життя без підземки: який вигляд мав Чернігів у 1979 році (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/45105783_1799056153556469_6659479163340062720_n-e1540990788525.jpg)
Колись у центрі Чернігова не було підземного переходу. Біля готелю «Україна», де зараз зупиняються маршрутки (на Київ), росли дерева. А дорогу люди переходили звичайними переходами. На приміщенні готелю тоді «красувався» радянський символ – серп і молот.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія «життя» будівлі Дворянського зібрання
Світлину Чернігова у 1979 році опублікував Олександр Близнюк у спільноті «Фото старого Чернігова».