Суспільство
За цей рік у Чернігові зрізали значно більше дерев, аніж висадили нових
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/45393976_734757793554406_812542481655660544_n-e1541487006342.jpg)
За 2018 рік КП «Зеленбуд» видалило в Чернігові майже півтори тисячі дерев: 1353 дерева, що росли в парках і скверах, 103 дерева біля прибудинкових територій і ще більше сотні дерев заважали шляхобудівельникам, тому їх теж спиляли.
Цю статистику озвучив начальник відомства Роман Старіков на ранковій розширеній нараді у міськраді. Також Роман Старіков зазначив, що висадили цьогоріч 340 нових дерев. До кінця року обіцяють поповнити парки і сквери ще 682 новими деревами. Однак показники свідчать про те, що Чернігів поступово втрачає одну зі своїх цікавинок – зелені вулиці і парки.